تعطیلات در کشور چین

هفت مورد تعطیلات رسمی در کشور چین وجود دارد که شامل: آغاز سال نو، فستیوال بهاره، عید چینگ مینگ، روز اول ماه مه، جشنواره قایق اژدها، تعطیلات پاییزه و روز ملی چین می‌شود. در طول تعطیلات در چین، اکثر مقاصد مسافرتی این کشور مورد ازدحام مسافران بومی قرار می‌گیرند، به همین دلیل اغلب افراد از […]

هفت مورد تعطیلات رسمی در کشور چین وجود دارد که شامل: آغاز سال نو، فستیوال بهاره، عید چینگ مینگ، روز اول ماه مه، جشنواره قایق اژدها، تعطیلات پاییزه و روز ملی چین می‌شود. در طول تعطیلات در چین، اکثر مقاصد مسافرتی این کشور مورد ازدحام مسافران بومی قرار می‌گیرند، به همین دلیل اغلب افراد از سفر به این کشور در این ایام خودداری می‌نمایند.

جشن ها و اعیاد کشور چین

 

نکات ضروری درباره سفر همزمان تعطیلات در چین

در کشور چین در طول سال، دو هفته طلایی وجود دارد که شامل تعطیلات عید بهاره و جشن روز ملی چین می‌شود و اغلب مردم این کشور می‌توانند در این ایام به سفر و بازدید از نقاط دیدنی کشور خود بپردازند و مسلما به دلیل پرجمعیت بودن این کشور، پیدا کردن هتل، بلیط قطار، هواپیما و رفتن به رستوران و سینما بسیار سخت خواهد بود پس اگر قصد شرکت در  تور چین و سفر به این کشور را دارید و قرار گرفتن در میان شلوغی و ازدحام جمعیت را دوست ندارید، در زمانی به جز تعطیلات رسمی اقدام کنید.

مون کیک چینی، شیرینی جذاب فستیوال نیمه پاییز

تعطیلات چین

سفر در هنگام تعطیلات در چین برای علاقمندان به جشنواره ها

اما اگر شما از آن دسته کسانی هستید که از حضور در جشنواره های بومی کشورهای مختلف لذت می برید و اعتقاد دارید که در این گونه مراسم‌ها می‌توانید بهتر و بیشتر با فرهنگ این مناطق آشنا شوید، شما را دعوت می‌کنیم تا با مطالعه مقاله جشن ها و اعیاد کشور چین زمان مناسب برای سفر خود را انتخاب کنید. تنوع فستیوال ها در این کشور به شما اجازه خواد داد تا متناسب با علاقه خود جشنواره مورد نظرتان را بیابید و زمان سفر خود را با زمان برگزاری آن یکی کنید.

گردآوری شده در تحریریه نیل گشت

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.