نمونه نامه تمکن مالی بانک های مختلف

نامه تمکن مالی سفارت چین، نوعی تاییدیه از طرف بانک و به زبان انگلیسی است که جهت اطلاع رسانی در خصوص میزان موجودی و گردش حساب مالی شما صادر می شود. با توجه به الزام سفارت چین مبنی بر ارائه نامه تمکن مالی توسط مسافران، دریافت این گواهی و ارائه آن به همراه سایر مدارک […]

نامه تمکن مالی سفارت چین، نوعی تاییدیه از طرف بانک و به زبان انگلیسی است که جهت اطلاع رسانی در خصوص میزان موجودی و گردش حساب مالی شما صادر می شود. با توجه به الزام سفارت چین مبنی بر ارائه نامه تمکن مالی توسط مسافران، دریافت این گواهی و ارائه آن به همراه سایر مدارک ثبت نام برای تور چین ضروری است. در این صفحه نمونه نامه تمکن مالی مهم ترین بانک های ایرانی ضمیمه شده است.

چگونه از بانک نامه تمکن مالی بگیریم؟

برای دریافت این نامه، صاحب حساب باید به صورت حضوری به شعبه مورد نطر مراجعه کرده و فرم درخواست صدور آن را پس ار پر کردن به یکی از باجه ها ارائه نماید. زمان پاسخ یه درخواست شما، با توجه به قوانین هر یک از بانک های کشور متفاوت خواهد بود. به شما توصیه می‌کنیم برای اینکه بتوانید زمان بندی مناسبی در روند جمع آوری مدارک مورد نیاز خود، داشته باشید، حتما از کارشناس مورد نظر در بانک بخواهید تا بازه زمانی را به شما اعلام کند. البته قطعا این بازه زمانی فراتر از دو تا سه روز کاری نخواهد بود.
نامه تمکن مالی یکی از مهمترین مدارک مورد نیاز برای صدور ویزای چین است.
3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.