ویزا

ویزا

با نیل گشت، باید چینُ گشت …

Previous
Next

روادید یا ویزا (Visa) به مدرکی گفته می‌شود که می‌تواند به اشخاصی اعطا گردد که درخواست اخذ اجازه برای گذر از جایی یا ورود به آن را دارند. این مدرک به دارندۀ گذرنامه مجوز می‌دهد که به خاک یک کشور وارد شود، در آن بماند یا آن را ترک نماید. روادید معمولاً دارای محدودیت‌هایی برای افراد خارجی است که به خاک یک کشور وارد می‌شوند؛ این محدودیت‌ها شامل زمان ماندن، شمار رفت‌ و آمد به خاک کشور یا حقوق کار کردن در کشور مورد نظر است. به منظور کسب اطلاعات بیشتر جهت اخذ ویزا با کارشناسان ما در نیل گشت تماس حاصل نمایید.

اخد ویزا

 

ویزای چین

بیشتر بدانید

ویزای تایلند

بیشتر بدانید

ویزای دبی

بیشتر بدانید

این تورها را از دست ندهید

ما می توانیم برنامه سفر شما را ردیف کنیم.

دیگر خدمات نیل گشت

 

ویزا

چین/ تایلند/ دبی
بیشتر بدانید

بلیط

خارجی/ داخلی
بیشتر بدانید

هتل

هتل های گارانتی نیل گشت
بیشتر بدانید

تماس مستقیم با کارشناس

 

هانیه زارعی

کارشناس تور چین
تماس بگیرید

سارا سپاهی

کارشناس تور چین
تماس بگیرید

نظرات شما

هر ساله برای شرکت در نمایشگاه گوانجو از طریق نیل گشت اقدام به خرید تور می کنیم. یکی از دلایلی که نیل گشت را انتخاب می کنیم اینه که کارگزار مستقیم هست و نرخ تور نمایشگاه رو ارزانتر از جاهای دیگه ارائه میده و مورد بعدی اینکه ترانسفر فرودگاهی و نمایشگاهی رایگان داره.
رضا زینت بخش
رضا زینت بخشمدیر عامل
از نیل گشت به خاطر فراهم کردن سفری به یاد ماندنی برای من و همسرم واقعا ممنونم. پکن و شیان دو شهری بود که در چین برای دیدن انتخاب کرده بودم. هر دو شهر جذابیت های دیدنی زیادی برای من داشتند. تور لیدر ( آقای شاهین عسگرزاده) خیلی با تجربه و صبور بود. هتل ها، ترانسفر بین شهرها، گشت های شهری و … کاملا برنامه ریزی شده بود
شانت حق وردیان
شانت حق وردیان
Previous
Next
امتیاز دهید:
۵/۵

Instagram


Telegram


Linkedin


Pinterest


Twitter


Skype

با ما تماس بگیرید