آنچه که بازدیدکنندگان از نمایشگاه گوانجو چین باید بدانند.

شرح

آنچه که بازدیدکنندگان بار اولی و بارچندمی از نمایشگاه گوانجو چین لازم است بدانند: در این مطلب سعی شده است تجربه‌ی حضور متمادی ۱۰ ساله از بازدید نمایشگاه گوانجو چین برای بازدیدکنندگان بار اولی و حتی بازدیدکنندگانی که سابقه‌ی حضور در این نمایشگاه را دارند آورده شود. با به کارگیری توصیه‌های زیر می‌توانید از اشتباهات کوچک که موجب هدر رفتن زمان و پول و انرژی شما می‌َشود جلوگیری کرده و بتوانید از اندک زمان موجود خود در تور نمایشگاه گوانجو چین، بیشترین بهره تجاری و تفریحی را ببرید.

مهمترین نکته در بازدید نمایشگاه گوانجو چین

در نظر داشته باشید مهم‌ترین نکته مراقبت کردن از پاسپورت و ویزای شما (در صورتی که گروهی باشد.) می‌باشد. زیرا این دو مدرک، مهم‌ترین مدارک شما در شهر گوانجو چین می‌باشند. لذا توصیه می‌شود مراقبت لازم از آن را داشته باشید. معمولا در اتاق‌ها و همچنین لابی متصل، جعبه امن وجود دارد که می‌توان مدارک با ارزش و پول خود را در آن قرار دهید.

کارت ورود نمایشگاه گوانجو چین

 

مدارک لازم برای دریافت کارت ورود برای بازدید نمایشگاه گوانجو چین

جهت دریافت کارت ورودی نمایشگاه لازم است شما موارد زیر را به همراه داشته باشید:

 1. اصل پاسپورت
 2. یک قطعه عکس ۴*۳
 3. کارت ویزیت انگلیسی
 4. مبلغ ۱۰۰ یوان

در صورت نداشتن عکس می‌توانید آن را در ورودی نمایشگاه تهیه کنید که وقت و هزینه چندانی ندارد. ولی در صورت نداشتن کارت ویزیت انگلیسی باید فرم‌های آماده شده توسط مسئولین برگزاری نمایشگاه را پر کنید که این امر موجب اتلاف وقت و زمان و هزینه شما می‌شود. لذا توصیه می‌شود مدارک فوق را در کشور خود و با حوصله تهیه کرده و برای نمایشگاه آماده کنید.

نمایشگاه گوانجو چین

در ضمن توجه داشته باشید که اصل پاسپورت فقط برای روز اول لازم است و برای حضور در روزهای بعدی نمایشگاه پاسپورت خود را در جعبه امن نگهداری کنید. کارت ورودی به نمایشگاه به مدت ۵ سال اعتبار دارد و می‌توان از آن در نمایشگاه‌های بعدی گوانجو نیز استفاده کرد.

توصیه‌های متفرقه دیگر در بازدید نمایشگاه گونجو چین

 • توصیه می‌شود لوازم بهداشتی شخصی و یک جفت دمپایی پلاستیکی همراه خود داشته باشید تا در اتاق متصل بتوانید از آن براحتی استفاده کنید.
 • توصیه می‌شود از کفش‌های راحت استفاده نموده زیرا مسافت‌های موجود در نمایشگاه اغلب طولانی‌ست و قطعا پیاده‌روی زیادی پیش رو خواهید داشت.
 • همیشه از لابی هتل تعداد زیادی کارت هتل برداشته و به همراه داشته باشید تا در صورت جا ماندن از اتوبوس هتل بتوانید به راحتی با تاکسی‌های موجود به هتل محل اقامت خود بازگردید.
 • در صورتی که می‌خواهید با تاکسی از نمایشگاه گوانجو به هتل خود برگردید، از تاکسی‌های موجود در ایستگاه تاکسی در مرکز اصلی نمایشگاه استفاده کنید چرا که معمولا تاکسی‌های متفرقه دیگر از تاکسی متر استفاده نمی‌کنند.
 • جهت دریافت اطلاعات دقیق‌تر به بخش اطلاعات (information) داخل نمایشگاه مراجعه کنید.
 • در داخل نمایشگاه بانک‌های مختلف موجودند که می‌توانید دلار خود را از بانک Change نمایید. ولی این امر ممکن است زمان زیادی از شما بگیرد. همچنین داشتن پاسپورت برای Change پول الزامی‌ست.
 • در صورت بروز هر مشکل، بهترین کمک سوال کردن از راهنمای محلی و فارسی زبان تور می‌باشد.
 • زمان گران‌بهاترین کالای شما در روزهای نمایشگاه در چین می‌باشد پس همه‌ی تلاش خود را به کار گیرید تا از این فرصت اندک بهترین استفاده تجاری را برده و از ورود به بحث‌های حاشیه‌ای و اتلاق زمان خود دوری کنید.

موقعیت جغرافیایی

کشور: چین
شهر: گوانجو