همه چیز در مورد تاکسی‌های گوانجو

آیا برنامه‌ریزی کرده‌اید تا به گوانجو بروید؟ در حال حاضر گوانجو بیش از ۳۳۰۰۰ تاکسی و بیش از ۸۰ شرکت تاکسیرانی دارد و رنگ تاکسی‌های نیز متفاوت است مانند زرد، آبی و خرمایی. تاکسی گرفتن یک‌راه قدیمی و راحت برای حمل‌ونقل درون شهر است. اطلاعات بیشتر در مورد گرفتن تاکسی در گوانجو را در ادامه […]

آیا برنامه‌ریزی کرده‌اید تا به گوانجو بروید؟ در حال حاضر گوانجو بیش از ۳۳۰۰۰ تاکسی و بیش از ۸۰ شرکت تاکسیرانی دارد و رنگ تاکسی‌های نیز متفاوت است مانند زرد، آبی و خرمایی. تاکسی گرفتن یک‌راه قدیمی و راحت برای حمل‌ونقل درون شهر است. اطلاعات بیشتر در مورد گرفتن تاکسی در گوانجو را در ادامه ببینید.

مدل‌های تاکسی در گوانجو

مدل‌های تاکسی در گوانجو عبارت‌اند از جتتا، فولکس‌واگن، سانتانا، رد فلگ؛ سوناتا، بوییک، گلدن کاپ و سیتروئن. تاکسی‌ها در گوانجو هفت‌رنگ دارند – قرمز، زرد، آبی، سبز، نقره‌ای …

گرفتن تاکسی در گوانجو چین

کرایه‌های تاکسی‌های گوانجو

مترها به‌طور خودکار به‌صورت ۵۰ درصد اضافی در مسافت ۳۵ کیلومتری برگشت به‌صورت خالی محاسبه می‌شود.

رزروهای شرکت‌های تاکسی گوانجو

اگر نیاز دارید تا تاکسی رزرو کنید، لطفاً با شرکت‌های تاکسیرانی زیر در تماس باشید که از قدیمی‌ترین شرکت‌های تاکسیرانی در گوانجو هستند.

  • شرکت تاکسی‌رانی ابر سفید گوانجو تلفن: ۰۲۰۸۳۶۰۰۰۰۰
  • شرکت تاکسیرانی گوانجیون گوانجو تلفن:۰۲۰۸۶۲۳۱۲۵۱
  • گروه حمل‌ونقل گوانجو تلفن ۰۲۰۲۸۰۹۸۰۰۰
  • شرکت تاکسیرانی یینگوئا گوانجو تلفن ۰۲۰۳۴۲۷۷۹۰۱

صدازدن یک تاکسی شهری در گوانجو

بهترین محل برای صدا کردن تاکسی در کنار ایستگاه، فرودگاه، ایستگاه اتوبوس، محل‌های مشخص‌شده، هتل و باجه‌های تاکسی است.

به‌عنوان مسافر تاکسی، شما حقوقی دارید که به شرح زیر است: به راننده مسیر بدهید و راننده اجازه ندارد که به‌اجبار شما را به مسیر خاصی ببرد. می‌توانید به هر مقصد در داخل و خارج گوانجو بروید. راننده‌ی شما مسیرها و مقصدهای عمده در گوانجو را می‌شناسد. همچنین راننده‌ی شما باید تمام قوانین مربوط به ترافیک را بداند.

تاکسی در گوانجو چین

روشن کردن کولر در صورت درخواست، خاموش کردن رادیو. سیگار نکشیدن، صندلی تمیز برای مشتری، یک صندوق‌عقب تمیز و خالی، راننده فقط باید در صورت خطر از بوق استفاده کنید.

توصیه: لطفاً رسید را نزد خود نگه‌دارید زیرا بر روی آن شماره‌ی راننده تاکسی وجود دارد و می‌توانید درصورتی‌که اشیای گران‌بهایی در تاکسی جاگذاشته باشید با آن شماره تماس بگیرید.

همه چیز در مورد تاکسی‌های شهر پکن

شکایات مربوط به تاکسیرانی گوانجو

اگر هر مشکلی با سامانه‌ی تاکسی در گوانجو داشته باشید، لطفاً با شماره‌ی زیر تماس بگیرید.

  • رسیدگی به شکایات تاکسیرانی ۰۲۰۹۶۹۰۰

اطلاعات مفید در مورد تاکسیرانی گوانجو

به‌جای چانه زدن با راننده از تاکسی‌متر استفاده کنید.

اگر می‌خواهید تاکسی به حومه‌ی شهر گوانجو بگیرید، می‌توانید قبل از سوارشدن با راننده چانه‌بزنید.

ایستگاه‌های تاکسی گوانجو

به‌طورکلی تابلوهای محل توقف تاکسی زیاد دور از تابلوهای ایستگاه تاکسی قرار نگرفته‌اند و ساختمانهای بزرگ و مراکز خرید دارای ایستگاه‌های خاصی برای مسافران هستند. هرچند مسافران در جا که فکر کردن امن و راحت هست می‌توانند تاکسی صدا کنند.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.